facebook ngSnapscan smallYoco logo small

Kerkkantoor

Maandae 10:00 – 13:00
Dinsdag tot Vrydag 08:00 - 13:00
Tel: 011 475 5510
Faks: 011 475 5350

Posadres

Posbus 73040
Fairland
2030 

Fisiese adres

1140 Corneliusstraat
Weltevredenpark 

 

dot-line 

Bankbesonderhede

Vir enige elektroniese betalings of skenkings kan die volgende bankbesonderhede gebruik word:

NG Weltevreden
ABSA Clearwater
Takkode: 334 705
Rekeningnommer: 0730 580 460
Verwysing: Voorletters + Van + Waarvoor

 

Snapscan 

NG Weltevreden is ook geregistreer vir SnapScan. Laai die “app”op jou slimfoon af en gebruik die onderstaande QR kode vir die betaling van onder andere kollekte, dankoffers, projekte, ens.

SnapScan Click-To-Pay https://pos.snapscan.io/qr/STB3B0A7

 

NG Weltevreden KERK SNAPSCAN QR Code

 

Yoco

Jy kan nou ook jou kredietkaart en debietkaart gebruik om bydraes of betalings te maak. Kliek hier om met jou kaart te betaal:

Yoco logo

 

dot-line

Personeel

Gemeentebestuurder
Lidmaatsake
Direkteur Versorging
Finansies
Bemarking & Kommunikasie
Musiek
Jeug
Tegniese Dienste
Faktotum                                                        Koster

Saret Britz
Mari Hamman
Alda Boer
Tersia Schoonwinkel
Tanya Krause
Christo Bezuidenhout
Ilze de Villiers
Keith Bateman
Dirk Botha                                                      Marks Ngqola

bestuurder@ngweltevreden.co.za
skriba@ngweltevreden.co.za
alda@ngweltevreden.co.za
finansies@ngweltevreden.co.za
bemarking@ngweltevreden.co.za
musiek@ngweltevreden.co.za
jeugngwelte@gmail.com
keith@ngweltevreden.co.za
faktotum@ngweltevreden.co.za        

 

dot-line

 

 

 

Vind ons hier

kalenderkontak